NF08AA0330M--
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ICL 33 OHM 20% 1.3A 8MM
Φύλλα δεδομένων: NF08AA0330M--.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NF08AA0330M--
Αριθμός εξαρτήματος NF08AA0330M-- Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή ICL 33 OHM 20% 1.3A 8MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5670 pcs Φύλλο δεδομένων NF08AA0330M--.pdf
Ανοχή ±20% Σειρά NF08
R @ Τρέχουσα 970 mOhms R25 ° C 33 Ohms
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα NF08AA0330M-
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.300" (7.62mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Διάμετρος 0.315" (8mm)
Λεπτομερής περιγραφή Inrush Current Limiter 33 Ohms ±20% 1.3A 0.315" (8mm) Ρεύμα - Σταθερή μέλος Max 1.3A
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NF08AA0509MHB
NF08AA0509MHB
Περιγραφή: ICL 5 OHM 20% 2.9A 8MM
Σε απόθεμα: 4991 pcs
Κατεβάστε: NF08AA0509MHB.pdf
RFQ
NF08AA0330MHB
NF08AA0330MHB
Περιγραφή: ICL 33 OHM 20% 1.5A 8MM