NF08AA0100MHB
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ICL 10 OHM 20% 2.1A 8MM
Φύλλα δεδομένων: NF08AA0100MHB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NF08AA0100MHB
Αριθμός εξαρτήματος NF08AA0100MHB Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή ICL 10 OHM 20% 2.1A 8MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4100 pcs Φύλλο δεδομένων NF08AA0100MHB.pdf
Ανοχή ±20% Σειρά NF08
R @ Τρέχουσα 370 mOhms R25 ° C 10 Ohms
Συσκευασία Bulk Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Διάμετρος 0.315" (8mm) Λεπτομερής περιγραφή Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 2.1A 0.315" (8mm)
Ρεύμα - Σταθερή μέλος Max 2.1A εγκρίσεις -