F981C106MSAAS1
AVX CorporationAVX Corporation
F981C106MSAAS1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 20% 16V SMD
Φύλλα δεδομένων: F981C106MSAAS1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F981C106MSAAS1 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 10UF 20% 16V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 269759 pcs Φύλλο δεδομένων F981C106MSAAS1.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 16V
Τύπος Molded Ανοχή 10µF
Surface Mount Οικόπεδο - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή S
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά F98-AS1
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Άλλα ονόματα 478-9402-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή F981C106MSAAS1
Ισόβια @ Temp. 4.5 Ohm Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Χαρακτηριστικά Fail Safe with Built-in Fuse Διευρυμένη περιγραφή 10µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 16V 0805 (2012 Metric) 4.5 Ohm
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP TANT 10UF 20% 16V SMD
εφαρμογές 1000 Hrs @ 85°C