F981A336MSAAS1
AVX CorporationAVX Corporation
F981A336MSAAS1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 33UF 20% 10V SMD
Φύλλα δεδομένων: F981A336MSAAS1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F981A336MSAAS1 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 33UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 223298 pcs Φύλλο δεδομένων F981A336MSAAS1.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά F98-AS1 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 478-9401-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός S Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Χαρακτηριστικά Fail Safe with Built-in Fuse
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 6.5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric) 6.5 Ohm χωρητικότητα 33µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F981A336MSA
F981A336MSA
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP TANT 33UF 10V 20% 0805
Σε απόθεμα: 159210 pcs
Κατεβάστε: F981A336MSA.pdf
RFQ
F981C106MSA
F981C106MSA
Περιγραφή: CAP TANT 10UF 16V 20% 0805
Κατεβάστε: F981C106MSA.pdf
RFQ
F981A226MSA
F981A226MSA
Περιγραφή: CAP TANT 22UF 10V 20% 0805