F971E475MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F971E475MCC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 4.7UF 25V 20% 2312
Φύλλα δεδομένων: 1.F971E475MCC.pdf2.F971E475MCC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F971E475MCC
Αριθμός εξαρτήματος F971E475MCC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 4.7UF 25V 20% 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82410 pcs Φύλλο δεδομένων 1.F971E475MCC.pdf2.F971E475MCC.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά F97 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Αλλα ονόματα 478-8615-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Χαρακτηριστικά High Reliability Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.8 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm
χωρητικότητα 4.7µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F971E335MBAHT3
F971E335MBAHT3
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP TANT 3.3UF 20% 25V 1411
Σε απόθεμα: 181526 pcs
Κατεβάστε: F971E335MBAHT3.pdf
RFQ
F971E684KAA
F971E684KAA
Περιγραφή: CAP TANT 0.68UF 25V 10% 1206
Σε απόθεμα: 248747 pcs
Κατεβάστε: F971E684KAA.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Nichicon
Κατεβάστε: F971E684KAA.pdf
F971E684MAA
F971E684MAA
Περιγραφή: CAP TANT 0.68UF 25V 20% 1206
Κατεβάστε: F971E684MAA.pdf
F971E475MCCHT3
F971E475MCCHT3
Περιγραφή: CAP TANT 4.7UF 20% 25V 2312