F971E335KBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971E335KBA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 3.3UF 10% 25V SMD
Φύλλα δεδομένων: F971E335KBA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F971E335KBA
Αριθμός εξαρτήματος F971E335KBA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 3.3UF 10% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 150303 pcs Φύλλο δεδομένων F971E335KBA.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά F97 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Αλλα ονόματα 478-8613-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.091" (2.30mm)
Χαρακτηριστικά High Reliability Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.5 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm
χωρητικότητα 3.3µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F971E335MBAHT3
F971E335MBAHT3
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP TANT 3.3UF 20% 25V 1411
Σε απόθεμα: 181526 pcs
Κατεβάστε: F971E335MBAHT3.pdf
RFQ
F971E335MBA
F971E335MBA
Περιγραφή: CAP TANT 3.3UF 20% 25V SMD
Κατεβάστε: F971E335MBA.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP TANT 3.3UF 25V 20% 1411
Κατεβάστε: F971E335MBA.pdf
F971E335KBA
F971E335KBA
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP TANT 3.3UF 25V 10% 1411