F950G686MSAAM1Q2
AVX CorporationAVX Corporation
F950G686MSAAM1Q2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 68UF 4V 20% 1206
Φύλλα δεδομένων: F950G686MSAAM1Q2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F950G686MSAAM1Q2 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 68UF 4V 20% 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 205239 pcs Φύλλο δεδομένων F950G686MSAAM1Q2.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Σειρά F95, Frameless™ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 478-8385-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός S Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 800 mOhm χωρητικότητα 68µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F950J106MPAAQ2
F950J106MPAAQ2
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP TANT 10UF 6.3V 20% 0805
Κατεβάστε: F950J106MPAAQ2.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Κατεβάστε: F950J106MPAAQ2.pdf
RFQ
F950G686MAAAQ2
F950G686MAAAQ2
Κατεβάστε: F950G686MAAAQ2.pdf
F950G686MSAAM1Q
F950G686MSAAM1Q