F950G686MAAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F950G686MAAAQ2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 68UF 4V 20% 1206
Φύλλα δεδομένων: F950G686MAAAQ2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F950G686MAAAQ2 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 68UF 4V 20% 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 200192 pcs Φύλλο δεδομένων F950G686MAAAQ2.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Σειρά F95, Frameless™ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα F950G686MAAAQ2AVX
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 500 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 500 mOhm χωρητικότητα 68µF