F931V685KCC
AVX CorporationAVX Corporation
F931V685KCC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2312
Φύλλα δεδομένων: F931V685KCC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F931V685KCC
Αριθμός εξαρτήματος F931V685KCC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 210968 pcs Φύλλο δεδομένων F931V685KCC.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά F93 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric) Αλλα ονόματα F931V685KCCAVX
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.8 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm χωρητικότητα 6.8µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F931V684MAA
F931V684MAA
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP TANT 0.68UF 35V 20% 1206
Σε απόθεμα: 5476 pcs
Κατεβάστε: F931V684MAA.pdf
RFQ
F931V685MCC
F931V685MCC
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2312