F931V475MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F931V475MCC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312
Φύλλα δεδομένων: F931V475MCC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F931V475MCC
Αριθμός εξαρτήματος F931V475MCC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 132995 pcs Φύλλο δεδομένων F931V475MCC.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά F93 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric) Αλλα ονόματα 478-8350-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.8 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm χωρητικότητα 4.7µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F931V684MAA
F931V684MAA
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP TANT 0.68UF 35V 20% 1206
Σε απόθεμα: 681318 pcs
Κατεβάστε: F931V684MAA.pdf
RFQ
F931V475MBA
F931V475MBA
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP TANT 4.7UF 35V 20% 1411