CWR29HB335KCDC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29HB335KCDC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 3.3UF 10% 15V 1510
Φύλλα δεδομένων: CWR29HB335KCDC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR29HB335KCDC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 3.3UF 10% 15V 1510 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3973 pcs Φύλλο δεδομένων CWR29HB335KCDC.pdf
Τάση - Ονομαστική 15V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 1510 (3825 Metric) Αλλα ονόματα 1010-1103
1010-1103-MIL
TAZD335K015LBMC0945
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.065" (1.65mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας C (0.01%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.7 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 15V 1510 (3825 Metric) 1.7 Ohm χωρητικότητα 3.3µF