CWR29HB105KCAC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29HB105KCAC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1.0UF 10% 15V 1005
Φύλλα δεδομένων: CWR29HB105KCAC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR29HB105KCAC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 1.0UF 10% 15V 1005 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4269 pcs Φύλλο δεδομένων CWR29HB105KCAC.pdf
Τάση - Ονομαστική 15V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.050" W (2.54mm x 1.27mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 1005 (2512 Metric) Αλλα ονόματα 1010-1101
1010-1101-MIL
TAZA105K015LBMC0945
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.065" (1.65mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας C (0.01%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7.5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 1µF Molded Tantalum Capacitors 15V 1005 (2512 Metric) 7.5 Ohm χωρητικότητα 1µF