CWR09NC475JB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR09NC475JB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 4.7UF 5% 50V 2915
Φύλλα δεδομένων: CWR09NC475JB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CWR09NC475JB
Αριθμός εξαρτήματος CWR09NC475JB Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 4.7UF 5% 50V 2915 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3218 pcs Φύλλο δεδομένων CWR09NC475JB.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2915 (7338 Metric) Αλλα ονόματα 1010-1061
1010-1061-MIL
TAZH475J050CBMB0800
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός H Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.125" (3.17mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2915 (7338 Metric) 1.5 Ohm χωρητικότητα 4.7µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CWR09NC475KB
CWR09NC475KB
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2915