CWR09NC224KB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR09NC224KB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 0.22UF 10% 50V 1505
Φύλλα δεδομένων: CWR09NC224KB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CWR09NC224KB
Αριθμός εξαρτήματος CWR09NC224KB Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 0.22UF 10% 50V 1505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4826 pcs Φύλλο δεδομένων CWR09NC224KB.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 1505 (3813 Metric) Αλλα ονόματα 1010-1060
1010-1060-MIL
TAZB224K050CBMB0800
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.065" (1.65mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 14 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF Molded Tantalum Capacitors 50V 1505 (3813 Metric) 14 Ohm χωρητικότητα 0.22µF