CU10Y14R7BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
CU10Y14R7BAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4.7PF 16V C0G/NP0 01005
Φύλλα δεδομένων: CU10Y14R7BAT2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CU10Y14R7BAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 4.7PF 16V C0G/NP0 01005 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1365924 pcs Φύλλο δεδομένων CU10Y14R7BAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.009" (0.22mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Σειρά CU
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric) Αλλα ονόματα 478-7848-2
CU10Y14R7BAT2A\5K
CU10Y14R7BAT2A5K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά Ultra Low ESR Λεπτομερής περιγραφή 4.7pF ±0.1pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
χωρητικότητα 4.7pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CU15-10
CU15-10
Κατασκευαστές: XP Power
Περιγραφή: 10-15 WATTS
Σε απόθεμα: 3593 pcs
Κατεβάστε: CU15-10.pdf
RFQ
CU10Y13R3BAT2A
CU10Y13R3BAT2A
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP CER 3.3PF 16V C0G/NP0 01005