CU10Y12R2BATUA
AVX CorporationAVX Corporation
CU10Y12R2BATUA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2PF 16V NP0 01005
Φύλλα δεδομένων: CU10Y12R2BATUA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CU10Y12R2BATUA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 2.2PF 16V NP0 01005 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5993 pcs Φύλλο δεδομένων CU10Y12R2BATUA.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.009" (0.22mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Σειρά CU
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric) Αλλα ονόματα CM020367
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Ultra Low ESR
Λεπτομερής περιγραφή 2.2pF ±0.1pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) χωρητικότητα 2.2pF