5AS8R0CABCA
AVX CorporationAVX Corporation
5AS8R0CABCA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8PF 2KV NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 5AS8R0CABCA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5AS8R0CABCA
Αριθμός εξαρτήματος 5AS8R0CABCA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 8PF 2KV NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5051 pcs Φύλλο δεδομένων 5AS8R0CABCA.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 8pF ±0.25pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc χωρητικότητα 8pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5ASA
5ASA
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: TWEEZER POINTED VERY FINE 4.50"