5AS5R6CNBCL
AVX CorporationAVX Corporation
5AS5R6CNBCL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 5.6PF 2KV NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 5AS5R6CNBCL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5AS5R6CNBCL
Αριθμός εξαρτήματος 5AS5R6CNBCL Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 5.6PF 2KV NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5537 pcs Φύλλο δεδομένων 5AS5R6CNBCL.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 5.6pF ±0.25pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc χωρητικότητα 5.6pF