5AQ1R5CDAAA
AVX CorporationAVX Corporation
5AQ1R5CDAAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1.5PF 500V NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 5AQ1R5CDAAA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5AQ1R5CDAAA
Αριθμός εξαρτήματος 5AQ1R5CDAAA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1.5PF 500V NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5814 pcs Φύλλο δεδομένων 5AQ1R5CDAAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5pF ±0.25pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc χωρητικότητα 1.5pF