5AQ100JOAAM
AVX CorporationAVX Corporation
5AQ100JOAAM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10PF 500V NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 5AQ100JOAAM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5AQ100JOAAM
Αριθμός εξαρτήματος 5AQ100JOAAM Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10PF 500V NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4060 pcs Φύλλο δεδομένων 5AQ100JOAAM.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc χωρητικότητα 10pF