08053D474KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08053D474KAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.47UF 25V X5R 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.08053D474KAT2A.pdf2.08053D474KAT2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 08053D474KAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.47UF 25V X5R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 341392 pcs Φύλλο δεδομένων 1.08053D474KAT2A.pdf2.08053D474KAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.055" (1.40mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 478-1407-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 0.47µF εφαρμογές General Purpose