08053D225KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08053D225KAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2UF 25V X5R 0805
Φύλλα δεδομένων: 08053D225KAT2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 08053D225KAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 2.2UF 25V X5R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 861467 pcs Φύλλο δεδομένων 08053D225KAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.037" (0.94mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 08053D225KAT2A-ND
08053D225KAT2A/3K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 2.2µF