04021JR35ZBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04021JR35ZBSTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP THIN FILM 0.35PF 100V 0402
Φύλλα δεδομένων: 04021JR35ZBSTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 04021JR35ZBSTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP THIN FILM 0.35PF 100V 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 116252 pcs Φύλλο δεδομένων 04021JR35ZBSTR.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±0.01pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Σειρά Accu-P®
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 478-9749-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 0.35pF Thin Film Capacitor 100V 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 0.35pF