04021JR25ZBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04021JR25ZBSTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP THIN FILM 0.25PF 100V 0402
Φύλλα δεδομένων: 04021JR25ZBSTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 04021JR25ZBSTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP THIN FILM 0.25PF 100V 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 112922 pcs Φύλλο δεδομένων 04021JR25ZBSTR.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±0.01pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Σειρά Accu-P®
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 478-9747-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 0.25pF Thin Film Capacitor 100V 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 0.25pF