AY12M7268BLF8M
ATP Electronics, Inc.ATP Electronics, Inc.
ATP Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 4GB 204 PIN ULP UNBUFFERED ECC M
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AY12M7268BLF8M Κατασκευαστής ATP Electronics, Inc.
Περιγραφή 4GB 204 PIN ULP UNBUFFERED ECC M Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1186 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά - Συσκευασία / υπόθεση 204-MiniUDIMM
Μέγεθος μνήμης 4GB Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Memory Module 4GB 204-MiniUDIMM
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AY12P7258BLK0M
AY12P7258BLK0M
Περιγραφή: 4GB 204 PIN ULP REGISTERED MINID
Σε απόθεμα: 1275 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
AY12M7258BLH9M
AY12M7258BLH9M
Κατεβάστε:
RFQ
AY120KE
AY120KE
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 12 OHM 4.5W 10% RADIAL