AY12M7258BLF8M
ATP Electronics, Inc.ATP Electronics, Inc.
ATP Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 4GB 204 PIN ULP REGISTERED MINID
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AY12M7258BLF8M Κατασκευαστής ATP Electronics, Inc.
Περιγραφή 4GB 204 PIN ULP REGISTERED MINID Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1185 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά - Συσκευασία / υπόθεση 204-MiniRDIMM
Μέγεθος μνήμης 4GB Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Memory Module 4GB 204-MiniRDIMM
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AY1102W-TR
AY1102W-TR
Κατασκευαστές: Stanley Electric
Περιγραφή: LED YELLOW CLEAR 3216 SMD
Σε απόθεμα: 5626 pcs
Κατεβάστε: AY1102W-TR.pdf
RFQ
AY12M7258BLK0M
AY12M7258BLK0M
Κατεβάστε:
RFQ
AY12M7268BLF8M
AY12M7268BLF8M
Περιγραφή: 4GB 204 PIN ULP UNBUFFERED ECC M
Κατεβάστε:
AY120KE
AY120KE
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 12 OHM 4.5W 10% RADIAL