DN-19SRV-42U-SW-N
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
DN-19SRV-42U-SW-N Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος SERVER CABINET 19" 42U BLACK
Φύλλα δεδομένων: DN-19SRV-42U-SW-N.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DN-19SRV-42U-SW-N Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή SERVER CABINET 19" 42U BLACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4333 pcs Φύλλο δεδομένων DN-19SRV-42U-SW-N.pdf
Βάρος 327 lbs (148.3kg) Αερισμός Top
Τύπος Cabinet Rack Στυλ Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Πληροφορίες Αποστολής Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Σειρά Digitus®
τοποθέτηση Ράγες Two Pair Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Metal, Steel Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Cable Entry Systems, Removable Sides Θύρα Glass (Front), Steel (Rear)
Διαστάσεις - Πίνακας - Διαστάσεις - Συνολικά 39.370" L x 23.620" W x 88.670" H (1000.00mm x 599.95mm x 2252.22mm)
Λεπτομερής περιγραφή Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 39.370" L x 23.620" W x 88.670" H (1000.00mm x 599.95mm x 2252.22mm) Black Χρώμα Black