DN-19SRV-26U-SW-N
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SERVER CABINET 19" 26U BLACK
Φύλλα δεδομένων: DN-19SRV-26U-SW-N.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DN-19SRV-26U-SW-N Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή SERVER CABINET 19" 26U BLACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5230 pcs Φύλλο δεδομένων DN-19SRV-26U-SW-N.pdf
Βάρος 244 lbs (110.7kg) Αερισμός Back, Sides, Top
Τύπος Cabinet Rack Στυλ Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Πληροφορίες Αποστολής Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Σειρά Digitus®
τοποθέτηση Ράγες Two Pair Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Metal, Steel Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Cable Entry Systems, Removable Sides Θύρα Glass (Front), Steel (Rear)
Διαστάσεις - Πίνακας - Διαστάσεις - Συνολικά 39.370" L x 23.620" W x 52.680" H (1000.00mm x 599.95mm x 1338.07mm)
Λεπτομερής περιγραφή Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 39.370" L x 23.620" W x 52.680" H (1000.00mm x 599.95mm x 1338.07mm) Black Χρώμα Black