AWG28-60/G/300
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWG28-60/G/300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος CBL RIBN 60COND 0.050 GRAY 25'
Φύλλα δεδομένων: AWG28-60/G/300.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AWG28-60/G/300 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 4584 pcs Φύλλο δεδομένων AWG28-60/G/300.pdf
Gauge Wire 28 AWG Τάση 300V
θωράκιση Unshielded Σειρά AWG
κορδέλα Πλάτος 3.000" (76.20mm) κορδέλα Πάχος 0.035" (0.89mm)
Ακροαματικότητα UL Style 2651 Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Αλλα ονόματα AE60G-25 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 105°C
Αριθμός αγωγοί 60 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος 25.0' (7.62m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα Gray Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Αντίσταση μόνωσης 100 MOhms Πρώτη Μαέστρος Mark Red
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Flat Ribbon Cable Gray 60 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 25.0' (7.62m)
μαέστρος Strand 7 Strands / 36 AWG μαέστρος Υλικό Copper, Tinned