AWG28-50/G/300
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWG28-50/G/300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος CBL RIBN 50COND 0.050 GRY 300'
Φύλλα δεδομένων: AWG28-50/G/300.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 477 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 477 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AWG28-50/G/300 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 477 pcs Φύλλο δεδομένων AWG28-50/G/300.pdf
Gauge Wire 28 AWG Τάση 300V
θωράκιση Unshielded Σειρά AWG
κορδέλα Πλάτος 2.500" (63.50mm) κορδέλα Πάχος 0.035" (0.89mm)
Ακροαματικότητα UL Style 2651 Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Αλλα ονόματα AE50G-300
AWG2850G300
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 105°C
Αριθμός αγωγοί 50 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Μήκος 300.0' (91.44m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant μπουφάν χρώμα Gray
Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC) Αντίσταση μόνωσης 100 MOhms
Πρώτη Μαέστρος Mark Red Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Flat Ribbon Cable Gray 50 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 300.0' (91.44m) μαέστρος Strand 7 Strands / 36 AWG