AFFC-100-18-076-11
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FFC CABLE 1.00MM 18 CONDUCTOR 76
Φύλλα δεδομένων: AFFC-100-18-076-11.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFFC-100-18-076-11 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή FFC CABLE 1.00MM 18 CONDUCTOR 76 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 104595 pcs Φύλλο δεδομένων AFFC-100-18-076-11.pdf
Στυλ λήξης Top on Both Sides, Backers on Both Sides Σειρά -
Πίσσα 0.039" (1.00mm) Αριθμός αγωγοί 18
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Μήκος - εκτεθειμένα άκρα 0.138" (3.50mm) Μήκος 3.000" (76.20mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 18 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 3.000" (76.20mm)