AFFC-100-17-305-11
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FFC CABLE 1.00MM 17 CONDUCTOR 30
Φύλλα δεδομένων: AFFC-100-17-305-11.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFFC-100-17-305-11 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή FFC CABLE 1.00MM 17 CONDUCTOR 30 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37968 pcs Φύλλο δεδομένων AFFC-100-17-305-11.pdf
Στυλ λήξης Top on Both Sides, Backers on Both Sides Σειρά -
Πίσσα 0.039" (1.00mm) Αριθμός αγωγοί 17
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Μήκος - εκτεθειμένα άκρα 0.138" (3.50mm) Μήκος 12.0" (304.8mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 17 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 12.0" (304.8mm)