108R-393FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 39UH 38MA 17 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 108R-393FS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 108R-393FS
Αριθμός εξαρτήματος 108R-393FS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 39UH 38MA 17 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5464 pcs Φύλλο δεδομένων 108R-393FS.pdf
Τύπος - Ανοχή ±1%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 108R
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 2.5MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead
Αλλα ονόματα 108R-393FS TR 2000 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 39µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 10MHz Λεπτομερής περιγραφή 39µH Unshielded Inductor 38mA 17 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
Αντίσταση DC (DCR) 17 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 38mA