108R-333JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 108R-333JS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 108R-333JS
Αριθμός εξαρτήματος 108R-333JS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17846 pcs Φύλλο δεδομένων 108R-333JS.pdf
Τύπος - Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 108R
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 2.5MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead
Αλλα ονόματα 108R-333JS TR 2000 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 33µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 12MHz Λεπτομερής περιγραφή 33µH Unshielded Inductor 45mA 13 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
Αντίσταση DC (DCR) 13 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 45mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
108R-333K
108R-333K