103R-183GS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 103R-183GS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 103R-183GS
Αριθμός εξαρτήματος 103R-183GS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8550 pcs Φύλλο δεδομένων 103R-183GS.pdf
Τύπος - Ανοχή ±2%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 103R
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 25 @ 2.5MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead
Αλλα ονόματα 103R-183GS TR 2000 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 18µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 28MHz Λεπτομερής περιγραφή 18µH Unshielded Inductor 130mA 5.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
Αντίσταση DC (DCR) 5.8 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 130mA
Σχετικά προϊόντα
103R-182JS
103R-182JS
Περιγραφή: FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM
Σε απόθεμα: 20099 pcs
Κατεβάστε: 103R-182JS.pdf
RFQ
103R-182K
103R-182K