103R-183FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 103R-183FS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 103R-183FS
Αριθμός εξαρτήματος 103R-183FS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5539 pcs Φύλλο δεδομένων 103R-183FS.pdf
Τύπος - Ανοχή ±1%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 103R
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 25 @ 2.5MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead
Αλλα ονόματα 103R-183FS TR 2000 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 18µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 28MHz Λεπτομερής περιγραφή 18µH Unshielded Inductor 130mA 5.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
Αντίσταση DC (DCR) 5.8 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 130mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
103R-183F
103R-183F
Σε απόθεμα: 7566 pcs
Κατεβάστε: 103R-183F.pdf
RFQ
103R-183G
103R-183G
Κατεβάστε: 103R-183G.pdf
RFQ
103R-182K
103R-182K
Περιγραφή: FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM