SP22R2JT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SP22R2JT
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 2.2 OHM 5% 2.5W 4823
Φύλλα δεδομένων: 1.SP22R2JT.pdf2.SP22R2JT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SP22R2JT
Αριθμός εξαρτήματος SP22R2JT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES SMD 2.2 OHM 5% 2.5W 4823 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34239 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SP22R2JT.pdf2.SP22R2JT.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.478" L x 0.230" W (12.14mm x 5.84mm)
Σειρά SP, CGS Λειτουργία του πίνακα 2.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 2.5W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4823 J-Lead Αλλα ονόματα 1624302-2
1624302-2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.210" (5.33mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2 Ohms ±5% 2.5W Chip Resistor 4823 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant Wirewound Σύνθεση Wirewound