SP2249RFT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SP2249RFT
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 249 OHM 1% 2.5W 4823
Φύλλα δεδομένων: 1.SP2249RFT.pdf2.SP2249RFT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SP2249RFT
Αριθμός εξαρτήματος SP2249RFT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES SMD 249 OHM 1% 2.5W 4823 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27013 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SP2249RFT.pdf2.SP2249RFT.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.478" L x 0.230" W (12.14mm x 5.84mm)
Σειρά SP, CGS Λειτουργία του πίνακα 249 Ohms
Ισχύς (Watts) 2.5W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4823 J-Lead Αλλα ονόματα 1-1624301-0
1-1624301-0-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.210" (5.33mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 249 Ohms ±1% 2.5W Chip Resistor 4823 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant Wirewound Σύνθεση Wirewound