SC10R22KT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC10R22KT
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220NH 1.77A 75 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SC10R22KT.pdf2.SC10R22KT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC10R22KT
Αριθμός εξαρτήματος SC10R22KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 220NH 1.77A 75 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61010 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC10R22KT.pdf2.SC10R22KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SC10, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 25MHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1623970-2
1623970-2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 220nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 400MHz Λεπτομερής περιγραφή 220nH Unshielded Inductor 1.77A 75 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 75 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.77A
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
SC10F-680
SC10F-680
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 68UH 1.8A 200 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 151190 pcs
Κατεβάστε: SC10F-680.pdf
RFQ
SC1103CSTRT
SC1103CSTRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG CTRLR BUCK 8SOIC
Κατεβάστε: SC1103CSTRT.pdf
RFQ
SC10F-681
SC10F-681
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 680UH 540MA 1.9 OHM
Κατεβάστε: SC10F-681.pdf
SC10F-820
SC10F-820
Περιγραφή: FIXED IND 82UH 1.68A 230 MOHM
Κατεβάστε: SC10F-820.pdf
Κατασκευαστές: Semtech
Κατεβάστε: SC1101CSTRT.pdf
SC10F-561
SC10F-561
Περιγραφή: FIXED IND 560UH 580MA 1.63 OHM
Κατεβάστε: SC10F-561.pdf
SC10R10KT
SC10R10KT
Περιγραφή: FIXED IND 100NH 2.06A 55 MOHM TH
Κατεβάστε: SC10R10KT.pdf
SC10F-821
SC10F-821
Περιγραφή: FIXED IND 820UH 500MA 2.44 OHM
Κατεβάστε: SC10F-821.pdf
SC1102ASTRT
SC1102ASTRT
Περιγραφή: IC REG CTRLR BUCK 14SOIC
Κατεβάστε: SC1102ASTRT.pdf
SC110
SC110
Κατασκευαστές: Mallory Sonalert Products
Περιγραφή: AUDIO PIEZO IND 30-120V PNL MNT
Κατεβάστε: SC110.pdf
SC10R68KT
SC10R68KT
Περιγραφή: FIXED IND 680NH 1.21A 160 MOHM
Κατεβάστε: SC10R68KT.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών