SC10R10KT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC10R10KT
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100NH 2.06A 55 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SC10R10KT.pdf2.SC10R10KT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC10R10KT
Αριθμός εξαρτήματος SC10R10KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 100NH 2.06A 55 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57652 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC10R10KT.pdf2.SC10R10KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SC10, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 25MHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1623967-2
1623967-2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 100nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 500MHz Λεπτομερής περιγραφή 100nH Unshielded Inductor 2.06A 55 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 55 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.06A
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC10F-820
SC10F-820
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 82UH 1.68A 230 MOHM
Σε απόθεμα: 143551 pcs
Κατεβάστε: SC10F-820.pdf
RFQ
SC1101CSTRT
SC1101CSTRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG CTRLR BUCK 8SOIC
Κατεβάστε: SC1101CSTRT.pdf
RFQ
SC110
SC110
Κατασκευαστές: Mallory Sonalert Products
Περιγραφή: AUDIO PIEZO IND 30-120V PNL MNT
Κατεβάστε: SC110.pdf
SC10F-680
SC10F-680
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 68UH 1.8A 200 MOHM SMD
Κατεβάστε: SC10F-680.pdf
SC10R22KT
SC10R22KT
Περιγραφή: FIXED IND 220NH 1.77A 75 MOHM TH
Κατεβάστε: SC10R22KT.pdf
SC10F-561
SC10F-561
Περιγραφή: FIXED IND 560UH 580MA 1.63 OHM
Κατεβάστε: SC10F-561.pdf
SC10F-821
SC10F-821
Περιγραφή: FIXED IND 820UH 500MA 2.44 OHM
Κατεβάστε: SC10F-821.pdf
SC10R68KT
SC10R68KT
Περιγραφή: FIXED IND 680NH 1.21A 160 MOHM
Κατεβάστε: SC10R68KT.pdf
SC1102ASTRT
SC1102ASTRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG CTRLR BUCK 14SOIC
Κατεβάστε: SC1102ASTRT.pdf
SC10F-681
SC10F-681
Περιγραφή: FIXED IND 680UH 540MA 1.9 OHM
Κατεβάστε: SC10F-681.pdf
Κατεβάστε: SC1102CSTRT.pdf
SC10F-560
SC10F-560
Περιγραφή: FIXED IND 56UH 1.88A 180 MOHM
Κατεβάστε: SC10F-560.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών