LR1F56R2
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR1F56R2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LR1F56R2
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 56.2 OHM 0.6W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.LR1F56R2.pdf2.LR1F56R2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LR1F56R2
Αριθμός εξαρτήματος LR1F56R2 Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 56.2 OHM 0.6W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4374822 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LR1F56R2.pdf2.LR1F56R2.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm)
Σειρά LR, Neohm Λειτουργία του πίνακα 56.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1622522-1
1622522-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 56.2 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film