LR1F560K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR1F560K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LR1F560K
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 560K OHM 0.6W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.LR1F560K.pdf2.LR1F560K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LR1F560K
Αριθμός εξαρτήματος LR1F560K Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 560K OHM 0.6W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3774090 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LR1F560K.pdf2.LR1F560K.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm)
Σειρά LR, Neohm Λειτουργία του πίνακα 560 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1622516-1
1622516-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 560 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film