FCB4100RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
FCB4100RJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FCB4100RJ
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 100 OHM 4W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.FCB4100RJ.pdf2.FCB4100RJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCB4100RJ
Αριθμός εξαρτήματος FCB4100RJ Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 100 OHM 4W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 228577 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FCB4100RJ.pdf2.FCB4100RJ.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.953" L (5.00mm x 24.20mm)
Σειρά FC, CGS Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 1623714-1
1623714-1-ND
A124531
FCB4100RJ-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Radial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound