FCB290N80
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FCB290N80 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FCB290N80
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 800V 17A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: FCB290N80.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCB290N80
Αριθμός εξαρτήματος FCB290N80 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 800V 17A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42496 pcs Φύλλο δεδομένων FCB290N80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.7mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D²PAK
Σειρά SuperFET® II Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 8.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 212W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα FCB290N80TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 52 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3205pF @ 100V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 75nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 800V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 800V 17A (Tc) 212W (Tc) Surface Mount D²PAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)