CCR227RKB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR227RKB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CCR227RKB
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 27 OHM 2W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CCR227RKB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CCR227RKB
Αριθμός εξαρτήματος CCR227RKB Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 27 OHM 2W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81001 pcs Φύλλο δεδομένων CCR227RKB.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±1300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Σειρά CCR, CGS Λειτουργία του πίνακα 27 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2-1623720-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 27 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic Σύνθεση Ceramic