CCR222RKB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR222RKB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CCR222RKB
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 22.0 OHM 2W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CCR222RKB.pdf2.CCR222RKB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CCR222RKB
Αριθμός εξαρτήματος CCR222RKB Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 22.0 OHM 2W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96509 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CCR222RKB.pdf2.CCR222RKB.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±1300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Σειρά CCR, CGS Λειτουργία του πίνακα 22 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1623720-7
1623720-7-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 22 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic Σύνθεση Ceramic