CCR215RKB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR215RKB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CCR215RKB
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 15 OHM 2W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CCR215RKB
Αριθμός εξαρτήματος CCR215RKB Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 15 OHM 2W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101930 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±1300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Σειρά CCR, CGS Λειτουργία του πίνακα 15 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2-1623720-4
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 15 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic Σύνθεση Ceramic