CCR210RKB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR210RKB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CCR210RKB
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 10.0 OHM 2W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CCR210RKB.pdf2.CCR210RKB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CCR210RKB
Αριθμός εξαρτήματος CCR210RKB Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 10.0 OHM 2W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90294 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CCR210RKB.pdf2.CCR210RKB.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±1300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Σειρά CCR, CGS Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1623720-3
1623720-3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic Σύνθεση Ceramic