CCR115RKB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR115RKB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CCR115RKB
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 15 OHM 1W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CCR115RKB
Αριθμός εξαρτήματος CCR115RKB Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 15 OHM 1W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62474 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±1300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Σειρά CCR, CGS Λειτουργία του πίνακα 15 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1623719-9
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 15 Ohms ±10% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic Σύνθεση Ceramic