CCR110RKB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR110RKB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CCR110RKB
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 10 OHM 1W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CCR110RKB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CCR110RKB
Αριθμός εξαρτήματος CCR110RKB Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 10 OHM 1W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63923 pcs Φύλλο δεδομένων CCR110RKB.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±1300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Σειρά CCR, CGS Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1623719-8
A129329
CCR110RKB-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±10% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic Σύνθεση Ceramic